Zpříjemněte si podzim života s námi

Bohužel všechny nás to čeká. Každý člověk stárne každou minutou a hodinou. S každým rokem nám přibývají vrásky a tělo se opotřebovává. A i když se někteří o sebe starají, stravují se zdravě, cvičí a celkově pečují o svůj organismus, tak se bohužel nevyhneme dědičným problémům, které máme zakódované v genech a některým zdravotním problémům, které bohužel provázejí stárnutí.

Naše Alzheimer centrum Praha je skvělým pomocníkem pro lidi trpící stařeckou demencí a jinými druhy demence a pro starší osoby, které vyžadují každodenní péči po čtyřiadvacet hodin každá den v týdnu po celý rok. Náš odborně vyškolený personál se stará o naše klienty po celou dobu jejich pobytu u nás a snaží se jim v jejich nemoci ulehčit a zpříjemnit podzim života.


K našim klientům se snažíme přistupovat, jakoby to byli členové naší vlastní rodiny, tedy s láskou a péčí, aby se u nás cítili příjemně, vlastně jako doma a nic jim nechybělo. Klienti jsou ubytování v pokojích s různým vybavením, podle požadavků jejich zdravotního stavu nebo jejich rodiny s vlastním sociálním zařízením a samozřejmě s nepřetržitou péčí. Všechny pokoje jsou samozřejmě kompletně vybaveny, ale nabízíme i možnost vlastního vybavení, samozřejmě se snažíme všemožně vyjít vstříc, aby se u nás všichni cítili dobře a nic jim nescházelo z jejich domova. Kromě soukromých pokojů zde najdete samozřejmě i společenské místnosti, kde mohou naši klienti trávit volný čas a terapeutické místnosti pro jejich léčbu, terapii a podobně. Součástí areálu Alzheimer centrum Praha je rozsáhlý park vhodný pro procházky a celý areál má bezbariérový přístup.


Jak již bylo řečeno, v našem skvělém Alzheimer centru v Praze se o Vás postará vyškolený zkušený personál. Zajišťujeme opravdu výbornou zdravotní péči s individuálním přístupem ke každému našemu klientovi, protože jsme si dobře vědomi, že každý zdravotní problém potřebuje jiné řešení a jiný přístup. Nejde tedy jen o zdravotníky, ale také o sociální pracovníky, fyzioterapeuty a ergoterapeuty, kteří nám pomáhají zajišťovat všechny potřeby našich klientů a to těmi nejmodernějšími postupy.

Samozřejmě nedílnou součástí naší péče je také komunikace s rodinou našeho klienta, se kterou velmi úzce spolupracujeme a informujeme ji průběžně o zdravotním stavu klienta a zapojujeme ji do péče. Samozřejmě máte možnost svého příbuzného u nás kdykoliv navštívit a strávit s ním čas. I příbuzným a rodině je u nás nabízena psychologická pomoc.

Dobře víme, jak je pro Vás těžké předat do péče naprosto cizích lidí svého blízkého, ale věřte tomu, že u nás se mu dostane té nejlepší péče, takové péče, kterou byste mu doma nemohli poskytnout.

5/5 - (1 vote)