Koncert nemusí končit fiaskem

Letní měsíce jsou symbolem nejen vodních radovánek, výletů, ale i venkovních koncertů, festivalů nebo promítání filmů pod širým nebem. Zkrátka to vypadá, že se za veškerou zábavou přesouváme ven. Každá taková venkovní akce se ale musí pořádně připravit, aby se lidé bavili, uvolnili a zkrátka si ten daný čas s přáteli nebo milovanou osobou řádně užili. Každá taková zábava nutně potřebuje dávku elektrického proudu, bez toho by se to rozhodně neobešlo. Kouzelné efekty, mikrofony, reproduktory, zesilovače a mnohé další, to může rázem skončit, pokud nastane výpadek elektřiny. Na to by ovšem organizátoři měli být dostatečně připraveni.

130kva_01

Velká akce – velký odběr proudu

Pokud se bude například venkovní zábava pořádat blízko Ostravy, tak by možná stálo za úvahu si zjistit, kolik by stála taková elektrocentrála, přirozeně pouze na půjčení. Možná by vůbec nebylo špatné využít služeb, které se zde nabízí. Elektrocentrála Ostrava https://www.valeon.cz/ostrava-pujcovna-a-pronajem-elektro má totiž k dispozici pohotovostní dodávku a ta by daný problém s výpadkem rozhodně vyřešila. V podstatě funguje tato služba jednoduše. Pokud dojde k nějaké nepředvídatelné situaci, tak lze rychle využít nonstop linku, která funguje nepřetržitě 24 hodin denně. Díky tomu, že se jedná o nepřetržitý provoz, tak pracovníci půjčovny elektrocentrál jsou ihned připraveni k odjezdu a rychle vše zapojit a zprovoznit. Přesto je lepší se s nimi domluvit a oznámit jim, že se bude konat venkovní akce, aby byli třeba připraveni, že bude potřeba jejich pomoci.

300kva

Spolehlivost půjčovny se cení

Nestává se to často, ale když vypadne proud při veřejné akci, tak to moc příjemné není. Díky profesionálnímu přístupu a rychlosti proškolené obsluhy se problém odstraní během chvíle, kdy se může udělat menší přestávka. Nejen, že na místě budou včas, ale na druhou stranu se pořadatelé skutečně nemusí již o nic starat. Pracovníci půjčovny vše urychleně zapojí a uvedou do provozu. Celou dobu budou elektrocentrálu obsluhovat a především kontrolovat. Po skončení akce se postarají o její odborné odpojení a odvoz. Tudíž není čeho se obávat, jen je třeba se na to tak trochu připravit a pojistit se.

5/5 - (1 vote)